ماده شیمیایی آزمایشگاهی اورولیموس (Everolimus) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات اورولیموس (Everolimus)

اورولیموس به عنوان یک هدف مکانیکی مهارکننده کمپلکس  ۱راپامایسین (mTORC1) برای بررسی اثر آن بر رده‌های سلولی    MCF7 و MDA-MB-231 استفاده شده است. اورو لیموس، مشتق ۴۰-O-(2-hydroxyethyl) راپامایسین (سیرولیموس)، یک مهارکننده قوی و انتخابی هدف مکانیکی راپامایسین  (mTOR)است. Everolimus فعالیت های سرکوب کننده سیستم ایمنی و ضد سرطانی قوی از خود نشان می دهد.

کاربردهای اورولیموس

  • Everolimus، یک سوبسترا برای P-glycoprotein (P-gp) می تواند برای درمان تومورهای عصبی پیشرفته(NETs) استفاده شود.
  • در مقایسه با ترکیب اصلی راپامایسین، اورولیموس در آب محلول‌تر است. در مقایسه با راپامایسین، Everolimus برای کمپلکس پروتئین mTORC1 انتخابی تر است و تأثیر کمی بر کمپلکس mTORC2 دارد.
  • Everolimus  به رسپتور پروتئین FKBP12 متصل می شود که مستقیما با mTORC1 تعامل دارد و باعث مهار سیگنالینگ می شود که در نتیجه mRNA هایی که پروتئین هخای دخیل در چرخه سلولی و چرخه گلیکولیز را بیان میکنند دچار تغییر یا اختلال می شوند.

مشخصات اورولیموس (Everolimus)

 

کاتالوگ نامبرSML2282
نام لاتین Everolimus
نام فارسیاورولیموس
نام مشابهEverolimus, 42-O-(2-Hydroxyethyl)rapamycin, SDZ-RAD, 40-O-(2-Hydroxyethyl)rapamycin, RAD 001, 42-O-(2-Hydroxyethyl)-rapamycin, RAD001
Cas No۱۵۹۳۵۱-۶۹-۶
فرمول شیمیاییC53H83NO14
گرید ماده≥۹۵% (HPLC)
وزن مولکولی۹۵۸.۲۲
شرایط نگهداری−۲۰°C

 

نحوه خرید اورولیموس

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی اورو لیموس (Everolimus) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Everolimus

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

اورولیموس (Everolimus) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!