محصولی دیگری که از شرکت سیگماآلدریچ می خواهیم به آن بپردازیم استاندارد آمینو اسید (Amino Acid Standard) است که توسط دایااکسیر تهیه می گردد. برای شناخت مشخصات و ویژگی ها ادامه مطلب را از دست ندهید.

استاندارد آمینو اسید(Amino Acid Standard) چیست

استاندارد اسید آمینه AAS18 سیگما آلدریچ شامل اجزای زیر می باشد:

L-Alanine, Ammonium chloride, L-Arginine, L-Aspartic acid, L-Cystine, L-Glutamic acid, Glycine, L-Histidine, L-Isoleucine, L-Leucine, L-Lysine, L-Methionine, L-Phenylalanine, L-Proline, L-Serine, L-Threonine, L-Tyrosine, L-Valine

کاربرد استاندارد آمینو اسید(Amino Acid Standard)

آمینو اسید ها از ترکیبات تشکیل دهنده پروتئین هستند و پروتئین ها ترکیباتی هستند که نقش اساسی در فعالیت بدن ایفا می کنند. اسید آمینه ها در حالت کلی به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم بندی می شوند. آمینو اسید های ضروری آنهایی هستند که بدن قادر به تولیدشان نیست و باید از منابع غذائی برای بدن تامین شوند. سنجش مقدار آمینو اسید ها در منبع غذائی و مکمل با استفاده از دستگاه دقیق و سریع HPLC در آزمایشگاه آنالیز دستگاهی می باشد.

کاربرد استاندارد آمینو اسید در روش HPLC کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا وgas chromatography (GC) کروماتوگرافی گازی می باشد.

فروش ماده آزمایشگاهی

کمپانی سازنده

شرکت سیگما آلدریچ  Sigma Aldrich

نمایندگی sigma Aldrich

شرکت دایا اکسیر جم

راهنمای مشخصات ماده آزمایشگاهی

نام محصول

Amino Acid Standard

Catalog No

AAS18

گرید ماده آزمایشگاهی

analytical standard

شرایط نگهداری

۲-۸°C

بسته بندی

۵ML,10ML, 10X1ML, 5X5ML

فروش استاندارد آمینو اسید(Amino Acid Standard)

دایا اکسیر اعلام مینماید که با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پروژه های تحقیقاتی، آمینو اسید استاندارد Amino Acid Standard اصل سیگما آلدریچ  را با قیمت مناسب فراهم نموده است.

قیمت استاندارد آمینو اسید(Amino Acid Standard)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی اصل آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

جهت استعلام قیمت به بخش ارتباط با ما مراجعه نمایید.

استاندارد آمینو اسید -Amino Acid Standard- AAS18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *