ماده شیمیایی آزمایشگاهی ائوزین وای (Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380)) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربردها، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

می توانید فایل صوتی این مطلب را نیز گوش دهید.

 

توضیحات ائوزین وای (Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380))

ائوزین وای  یک رنگ خشک CERTISTAIN برای میکروسکوپ است که اغلب به عنوان ضد لکه ، تجسم پروتئین ها ، بافت های همبند ، الیاف و کراتین در نمونه نمونه از منشاء انسانی استفاده می شود. بسته به نیاز کاربر و ترجیحات شخصی، می توان از آن برای تهیه محلول های رنگ آمیزی معمولی آبی یا الکلی ائوزین Y استفاده کرد. این محلول رنگ آمیزی بیشتر برای رنگ آمیزی معمول در فرآیند رنگ آمیزی هماتوکسیلین-ائوزین (H&E) استفاده می شود.

فرایند رنگ آمیزی H&E متداول ترین روش رنگ آمیزی برای مواد بافت شناسی است. به دلیل محلول هماتوکسیلین ، هسته ها به رنگ آبی تا بنفش تیره به نظر می رسند و محلول ائوزین Y سیتوپلاسما و مواد بین سلولی را به رنگ نارنجی قرمز رنگ می کند. از آنجا که رنگ Eosin Y متعلق به مجموعه ای از رنگهای Certistain است ، قبل از انتشار (با علامت CE و محصول IVD) طبق مشخصات دقیق مورد تجزیه و تحلیل شیمیایی قرار می گیرد و کیفیت رنگ آمیزی بالا ، با نتایج رنگ آمیزی مطمئن تضمین می شود.

مشخصات ائوزین وای (Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380))

 

کاتالوگ نامبر۱.۱۵۹۳۵
نام لاتین Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380)
نام فارسیائوزین وای
نام مشابهEosin Y (yellowish) (C.I. 45380)
Cas No۱۷۳۷۲-۸۷-۱
فرمول شیمیاییC20H6Br4Na2O5
گرید مادهfor microscopy Certistain®
وزن مولکولی۶۹۱.۸۵
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید ائوزین وای

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت و انواع محلول بافر با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380)

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

ائوزین وای (Eosin Y (yellowish) (C.I. 45380)) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!