ماده شیمیایی آزمایشگاهی آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP (Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP (Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate)

ایمونوگلوبولین G (IgG) رایج ترین نوع آنتی بادی در سرم انسان است. در چهار ایزوتیپ IgG1، IgG2، IgG3 و IgG4 وجود دارد. IgG توسط سلول های B تولید می شود. ساختار IgG شامل چهار زنجیره پلی پپتیدی با دو زنجیره سنگین (H) یکسان و دو زنجیره سبک λ (L) یکسان است. این زنجیره ها توسط پیوندهای دی سولفید به هم متصل می شوند.

کاربردهای آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP

آنتی بادی ضد IgG خوکچه هندی بز، مزدوج HRP در تجزیه و تحلیل ایمونوبلات و سنجش ایمونوسوربنت مرتبط با آنزیم (ELISA) استفاده شده است. ایمونوگلوبولین G (IgG) مسیر کلاسیک سیستم کمپلمان را آغاز می کند. ذرات ویروس و سموم را خنثی می کند. IgG نقش اساسی در سمیت سلولی وابسته به آنتی بادی ایفا می کند. IgG مادر از طریق جفت به جنین منتقل می شود که برای محافظت از نوزادان در برابر بیماری های عفونی بسیار مهم است. سطوح IgG در بیماران مبتلا به سندرم حاد تنفسی ویروس کرونا (SARS-CoV)-2 می تواند به عنوان یک ابزار بالقوه برای ارزیابی شدت و پیش آگهی بیماری کروناویروس استفاده شود.

مشخصات آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP

 

کاتالوگ نامبرAP108P
نام لاتین Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate
نام فارسیآنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP
گرید مادهChemicon®, from goat

 

نحوه خرید Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP (Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

آنتی بادی IgG ضد خوکچه هندی بز، کونژوگه HRP (Goat Anti-Guinea Pig IgG Antibody, HRP conjugate) | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!