ماده شیمیایی آزمایشگاهی آمونیوم سولفات (Ammonium sulfate) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات آمونیوم سولفات (Ammonium sulfate)

سولفات آمونیوم یک نمک سولفات معدنی است که از واکنش اسید سولفوریک با دو معادل آمونیاک به دست می آید. یک جامد سفید رنگ است که در آب بسیار محلول است.

کاربردهای آمونیوم سولفات (Ammonium sulfate)

استفاده اولیه از سولفات آمونیوم به عنوان کود برای خاک های قلیایی است. در خاک، یون آمونیوم آزاد می شود و مقدار کمی اسید تشکیل می دهد، تعادل pH خاک را کاهش می دهد، در حالی که نیتروژن ضروری برای رشد گیاه را تامین می کند.

همچنین در کشاورزی در اسپری های حشره کش ها، علف کش ها و قارچ کش های محلول در آب استفاده می شود.

همچنین استفاده از رسوب سولفات آمونیوم یک روش رایج برای خالص سازی پروتئین در آزمایشات می باشد. در تصفیه آب آشامیدنی از سولفات آمونیوم در ترکیب با کلر برای تولید مونوکلرامین برای ضدعفونی استفاده می شود.

 

مشخصات آمونیوم سولفات (Ammonium sulfate)

 

کاتالوگ نامبر۱.۰۱۲۱۷
نام لاتین Ammonium sulfate
نام فارسیآمونیوم سولفات
نام مشابهMascagnite
Cas no۷۷۸۳-۲۰-۲
فرمول شیمیایی(NH4)2SO4
گرید مادهfor analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur
وزن مولکولی۱۳۲.۱۴
شرایط نگهداری۲-۳۰°C

 

نحوه خرید آمونیوم سولفات

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت و انواع بافر با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Ammonium sulfate

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

آمونیوم سولفات (Ammonium sulfate)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!