ماده شیمیایی آزمایشگاهی آمونیاک ۲۵ درصد (Ammonia solution 25%) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت مرک از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب کاربرد، مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

کاربردهای ماده آمونیاک ۲۵ درصد (Ammonia solution 25%)

کاربرد غالب کلرید آمونیوم به عنوان منبع نیتروژن در کودها (مربوط به ۹۰ درصد از تولید جهانی کلرید آمونیوم) مانند کلروآمونیوم فسفات است. برنج و گندم در آسیا عمده محصولات زراعی هستند که به این روش بارور می شوند.

کلرید آمونیوم در قرن ۱۸ در صنایع پیروتکنیک استفاده می شد اما با مواد شیمیایی ایمن تر و کم رطوبت سنج جایگزین شد. هدف آن ارائه دهنده دهنده کلر برای افزایش رنگ سبز و آبی از یونهای مس در شعله بود.

استفاده دوم برای تأمین دود سفید بود ، اما واکنش تجزیه مضاعف آن با کلرات پتاسیم که باعث تولید کلرات آمونیوم بسیار ناپایدار می شود ، استفاده از آن را بسیار خطرناک می کند.

مشخصات ماده آمونیاک ۲۵ درصد

 

کاتالوگ نامبر۱.۰۱۱۴۵
نام لاتین Ammonium chloride
نام فارسیآمونیوم کلرید
نام مشابهAmmonium chloride, Sal ammoniac
Cas no۱۲۱۲۵-۰۲-۹
فرمول شیمیاییH4ClN
گرید مادهfor analysis EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur
وزن مولکولی۵۳.۴۹
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید آمونیاک ۲۵ درصد

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادیAnti-CD8a (Mouse), clone 53-6.7 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Ammonia solution 25%

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت مرک، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

آمونیاک 25 درصد (Ammonia solution 25%) مرک | دایا اکسیر

 

5 دیدگاه در خرید آمونیاک ۲۵ درصد (Ammonia solution 25%) مرک

    • دایا اکسیر says:

      سلام. ممنون از شما. از صفحه تماس با ما در سایت می تونید با یکی از روش های ارتباطی با دایا اکسیر ارتباط برقرار کنید. و یا با شماره ۲۲۳۲۷۰۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.