ماده شیمیایی آزمایشگاهی آمبرلیت (Amberlite® XAD4)  از جمله مواد شیمیایی تولید شده شرکت سیگماآلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است .در این مطلب تمام کاربردها،مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید؛

آمبرلیت (Amberlite® XAD4) چیست

رزین ماکروتیکولار غیر یونی که با تعاملات آبگریز و قطبی، گونه های یونی را جذب و آزاد می کند. معمولاً در شرایط ایزوکراتیک استفاده می شود.

کاربرد ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

جاذب پلی آروماتیک برای ترکیبات آبگریز کوچک ، سورفاکتانت ها ، تولید دارو ، فنل ها ، مواد آلی کلر دار ، حذف و بازیابی سموم دفع آفات و حذف آلی از جریان های غذایی آب.
از آمبرلیت XAD4 در روش پاکسازی قبل از تجزیه و تحلیل ردیاب لیزر پراکندگی لیزر (HPLC-ELSD) با کروماتوگرافی مایع با عملکرد بالا استفاده شده است. این ماده همچنین به عنوان جاذب جامد برای به دام انداختن ایمیداکلوپرید و متابولیت ۶-کلرونیکوتینیک اسید از هوای گلخانه قبل از تعیین، توسط HPLC همراه با ردیاب آرایه دیود (DAD) استفاده شده است.

مشخصات ماده آمبرلیت (Amberlite® XAD4)

کاتالوگ نامبر۰۶۴۴۴
نام لاتینAmberlite® XAD4
نام فارسیبتولینیک اسید
cas no۴۷۲-۱۵-۱
اندازه ذراتmesh 20-60
شرایط نگهداری۲-۸°C

نحوه خرید Amberlite® XAD4

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، ماده آزمایشگاهی سیگما آلدریچ آمبرلیت (Amberlite® XAD4) با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است.

قیمت Amberlite® XAD4

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه اقدام به فروش مواد آزمایشگاهی سیگما کرده و آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

آمبرلیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!