ماده شیمیایی آزمایشگاهی آلژینات سدیم (Sodium alginate) از جمله مواد شیمیایی تولید شده توسط شرکت سیگما آلدریچ از بزرگترین شرکت های تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان است. در این مطلب مشخصات دقیق و نحوه خرید این ماده شیمیایی از دایا اکسیر را بخوانید.

توضیحات آلژینات سدیم (Sodium alginate)

آلژینات سدیم نمک سدیم اسید آلژنیک است ، یک پلی ساکارید طبیعی است که در جلبک های قهوه ای یافت می شود. به طور کلی به عنوان تثبیت کننده و ضخیم کننده در صنایع غذایی استفاده می شود. Sodium alginate ممکن است در حضور کاتیونهای دو ظرفیتی مانند Ca2+ برای ایجاد ژلهای پایدار زیست تخریب پذیر ، که به عنوان ماده ای برای کپسول سازی و بی حرکتی سلولها کاربرد دارد ، پیوند متقابل پیدا کند.

مشخصات آلژینات سدیم

 

کاتالوگ نامبرW201502
نام لاتین Sodium alginate
نام فارسیآلژینات سدیم
نام مشابهAlginic acid sodium salt from brown algae, Algin, Sodium alginate
Cas No۹۰۰۵-۳۸-۳
شرایط نگهداریدمای اتاق

 

نحوه خرید آلژینات سدیم

شرکت دایا اکسیر با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تأمین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی، آنتی بادی، محیط کشت، انواع محلول بافر و ماده آزمایشگاهی Sodium alginate با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت دایا اکسیر تماس بگیرید.

قیمت Sodium alginate

دایا اکسیر وارد کننده بدون واسطه مواد آزمایشگاهی شرکت سیگما آلدریچ، آماده پاسخگویی به استعلام قیمت خریداران محترم با قیمت های مناسب می باشد.

 

آلژینات سدیم (Sodium alginate) سیگما آلدریچ | دایا اکسیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت مواد آزمایشگاهی لطفا ارتباط بگیرید
error: Content is protected !!